Dodany: 2011-07-22 12:52:53

Czy prawo jazdy można stracićTo, że zdaliśmy egzamin i posiadamy dokument uprawniający do kierowania pojazdem, wcale nie oznacza, że nie możemy go stracić. Jeśli w trakcie jazdy popełnimy duży błąd, może nas on kosztować utratę prawo jazdy.

 

Jeśli przewinienie było ogromne lub nawet śmiertelne, możemy stracić prawo jazdy bezpowrotnie.

Nie mamy wtedy żadnych szans na ich odzyskanie. Jeśli natomiast okaże się, że zabrano nam dokumenty na określony okres czasu, możemy je ponownie odzyskać. W takiej sytuacji zostajemy skierowani na ponowny kurs, który musimy ukończyć a tuż po nim zdać państwowy egzamin. By tak właśnie się stało musimy zapisać się na kurs.

 

Nauka jazdy poznań oferuje prócz zwykłych kursów, także te doszkalające dla osób, które straciły uprawnienia. Nauka jazdy poznań to profesjonalni i wyjątkowo cierpliwi instruktorzy. Jak pokazuje doświadczenie, nie tak łatwo uczyć od nowa kogoś, kto spędził wcześniej za kierownicą kilka lat. Dlatego właśnie nauka jazdy poznań to dobry wybór. Cierpliwość i zdrowe podejście instruktora to kursanta może tylko zaowocować dobrą współpracą aniżeli porzuceniem kursu i daniem sobie z tym wszystkim spokoju.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czy prawo jazdy można stracić
Nick: