Dodany: 2012-03-22 13:13:24
 

Ścieżki rowerowe w PolsceW naszym kraju wciąż wydaje się, że rowerzyści traktowani są nieco po macoszemu, kiedy kierowcy samochodów mają drogi w najlepszym stanie i praw, które jest do nich dostosowywane. Ścieżki rowerowe to wciąż w Polsce coś, o co należy walczyć.

 

Nawet jeśli samorządy decydują się na budowę ścieżek rowerowych to nigdy nie sa one w tak dobrym stanie jak można by sobie tego życzyć. Nauka jazdy kraków na rowerze nie jest łatwa, kiedy dzieci i młodzież nie mają po czym się poruszać i nie bardzo wiedzą co im wolno, a co nie. Ścieżki rowerowe to priorytet w każdej dziś drogowej inwestycji. Inwestorzy wymagają od wykonawców by ci w każdym projekcie uwzględniali jak najwięcej ścieżek rowerowych właśnie.

 

Nauka jazdy kraków na rowerze to dziś w naszym kraju coś, co przechodzi do lamusa, nie tylko z powodu braku ścieżek rowerowych ale i chęci młodych ludzi do jeżdżenia, spędzania czasu aktywnie. Nauka jazdy kraów na rowerze – jak twierdzą samorządowcy będzie bardziej dostępna, kiedy w całym kraju rozwijać się będą właśnie ścieżki rowerowe..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ścieżki rowerowe w Polsce
Nick: