Dodany: 2012-03-22 12:51:47
 

Charakterystyka rowerów jednokołowychW akrobatycznych występach często widzimy sytuację, kiedy to jeden z komików porusza się na dziwacznym sprzęcie, który wygląda trochę jak rower jednak posiada tylko jedno koło.

 

Taki sprzęt nazywamy rowerem jednokołowym, a więc nie ma on swojego specjalistycznego odpowiednika, jest jedynie jednokołowce, a więc rowerem dla tych, którzy lubią inne, dziwne zjawiska i inne zajawki niż zwykły, popularny rower. Rowery jednokołowe to rowery , które służą tylko i wyłącznie do sztuczek akrobatycznych, nie nadają się one do poruszania na co dzień po mieście, czy po innych bardziej skomplikowanych trasach, nauka jazdy kraków na rowerze jednokołowym jest o tyle trudna, że należy mieć bardzo dobrze wyćwiczony balans ciała i umiejętność zachowania równowagi, kiedy tej równowagi brak i kiedy wcale nie jest łatwo ją utrzymać.

 

Nauka jazdy kraków na rowerze jednokołowym wymaga również wielu ćwiczeń na co dzień, gdyż jest to znacznie trudniejsze niż nauka jazdy kraków na normalnym, tradycyjnym rowerze czy to miejskim czy to górskim.Dodaj nowy komentarz do artykułu Charakterystyka rowerów jednokołowych
Nick: